1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30. Przez udział w tych nabożeństwach wynagradzamy Bożemu Sercu za wszelkie nasze zniewagi i grzechy.
  2. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz. 17.30 – Nabożeństwo czerwcowe.
  3. W diecezji trwa nawiedzanie rodzin przez wizerunek Matki Bożej Nieustającej Pomocy w ramach przygotowań do Roku Świętego 2025. W naszej parafii nawie-dzenie rozpocznie się po okresie wakacyjnym.
  4. Siostry Franciszkanki zapraszają w sobotę 15 czerwca o godzinie 16.00 na różaniec i Mszę świętą o rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego s. Adelgund Tumińskiej do kaplicy NSPJ przy starym szpitalu.
  5. Parafia Nieżychowice organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę, do Krakowa Łagiewnik, Kalwarii Zebrzydowskiej, Zakopanego i Wadowic. Termin 4-7 sierpnia. Zapisy i szczegóły ks. Ryszard Ptak, tel. 513 059 521.
  6. Można odbierać zdjęcia i filmy z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.
  7. Można także odbierać kolejny numer Pielgrzyma.
  8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Teresa Blank, lat 85, z ul. Bolesława Chrobrego.
  9. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”