1. W środę zapraszamy do pieszego pielgrzymowania z Chojnic do Zamartego w intencji powołań do sakramentalnych małżeństw i rodzicielstwa, oraz kapłaństwa, życia konsekrowanego i misyjnego. Wyjście o godz. 18.30 sprzed kościoła MB Fatimskiej
  2. W czwartek, 20 lipca, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz. 17.30 – Różaniec Misyjny, a następnie wieczorna Msza Święta, o godz. 18.00, w intencji Misji.
  3. W dniach 23-30 lipca 2023 będzie obchodzony 24. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Z kościołem na misyjnych drogach”. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników dróg. Zachęcamy do włączenia się w akcję „1 grosz za 1 kilometr”, mającej na celu sfinansowanie zakupu pojazdów na misjach. Więcej informacji na stronie www.miva.pl. Poświęcenie pojazdów na naszym parkingu w przyszłą niedzielę 23 lipca po każdej Mszy świętej.
  4. W najbliższą sobotę, 22 lipca, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętej Marii Magdaleny, patronki dobrej przemiany. Magdalena była przy śmierci Chrystusa i jako pierwsza ujrzała Go po zmartwychwstaniu.
  5. Przewodnik Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zaprasza do wyruszenia na pielgrzymi szlak. Wyjście z Chojnic 31 lipca po Mszy świętej, która będzie sprawowana o godz. 7.00 w Bazylice.
  6. W poniedziałek 31 lipca do Chojnic przybędą pielgrzymi z grupy kaszubskiej. Chętnych, którzy chcieliby przyjąć ich na nocleg prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub biura parafialnego Bazyliki.
  7. W sobotę różaniec prowadzi IX Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”