1. Drugą niedzielę Adwentu przeżywamy jako Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Wspierajmy modlitwą i ofiarami braci i siostry w byłych krajach Związku Radzieckiego. Ofiary, wyraz naszej solidarności i braterskiej miłości, możemy składać do puszek po wyjściu z kościoła.
  2. Trwa  akcja CARITAS POLSKA Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Dochód ze sprzedaży świec wigilijnych zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom dotkniętych głodem, ubóstwem lub przemocą. Cena dużej świecy wynosi – 15 zł, małej – 9 zł. Płonąca świeca wigilijna oznacza ciepło naszego serca, którym potrafimy się dzielić z potrzebującymi. Może być ona także upominkiem, który będzie o nas przypominał obdarowanemu.
  3. W zakrystii można się zaopatrzyć w wigilijne opłatki.
  4. Msze Święte Roratnie ku czci Matki Bożej w naszym kościele będą sprawowane w dni powszednie Adwentu o godz. 6.00. Na roraty przynosimy świece, a dzieci lampiony.
  5. We wtorek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godzinie 6.00 i 18.00. Tego dnia podczas Mszy świętej o godz. 18.00 odbędzie się poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  6. W czwartek, 10 grudnia, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  7. W sobotę różaniec odmawia V Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  8. W przyszłą niedzielę, 13 grudnia, o godz. 17.30 Różaniec Fatimski w intencji zmarłych i żywych członków Żywego Różańca oraz ich rodzin.
  9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”