1. Tydzień po Wielkanocy Kościół obchodzi Święto Miłosierdzia Bożego. Jest to także patronalne święto Caritasu, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Zachęcamy do podjęcia dzieł miłosierdzia w swoim najbliższym otoczeniu.
  2. W poniedziałek 25 kwietnia przypada święto Św. Marka Ewangelisty. Natomiast we wtorek 26 kwietnia przypada przeniesiona z Oktawy Wielkanocnej Uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski.
  3. Począwszy od przyszłej niedzieli, 1 maja, w naszym kościele o 17.30 będą sprawowane nabożeństwa majowe
  4. Od 1 do 7 maja 2022 roku odbędzie się w Polsce Tydzień Biblijny, który rozpocznie się Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. Tematem tegorocznego Tygodnia są słowa „Posłani z darem pokoju Jezusa zmartwychwstałego”, które będą rozważane w wybranych fragmentach Ewangelii wg św. Łukasza.
  5. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  6. Caritas Parafialna w trakcie akcji rozprowadzania palem w Niedzielę Palmową zebrała ofiary na rzecz pomocy dla potrzebujących z naszej parafii w wysokości – 1284,50 zł i 1,20 euro. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na cele charytatywne diecezji.
  8. Parafia Matki Boskiej Fatimskiej i Rycerze Kolumba zapraszają na Trzecią Chojnicką Drogę Światła. „Via Lucis” rozpocznie się 30 kwietnia Mszą św. o godzinie 8:30 a następnie wyruszymy ulicami miasta by spotkać Zmartwychwstałego na 14 stacjach.
  9. W sobotę różaniec prowadzi VII Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przy-jaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”