1. Tydzień po Wielkanocy, zgodnie z wolą Pana Jezusa objawioną za pośrednictwem Świętej Siostry Faustyny, Kościół obchodzi Święto Miłosierdzia Bożego. Tą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.
  2. W przyszłą niedzielę – zbiórka ofiar do puszek na cele charytatywne diecezji.
  3. Z racji dni Wielkiego Tygodnia i Oktawy Wielkanocnej w poniedziałek 8 kwietnia przypada przeniesiona z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze Święte jak w dzień powszedni.
  4. W poniedziałek odbędzie się XXI Marsz dla Życia. Rozpoczęcie w parafii Matki Bożej Królowej Polski o godz. 16.00. Szczegóły na plakacie.
  5. W środę (10 kwietnia) o godz. 18.00 w kościele pw. Św. Jadwigi Królowej w Chojnicach odbędzie się Msza św. w intencji Ojczyzny, pokoju, pomordowanych w zbrodni katyńskiej oraz ofiar katastrofy smoleńskiej. Uroczystość zakończy Apel Poległych z udziałem żołnierzy 34 Chojnickiego Batalionu Radiotechnicznego.
  6. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  7. w Niedzielę Palmową Parafialny Zespół Caritas zebrał na rzecz potrzebujących 1144 zł. Serdecznie dziękujemy Parafianom za ofiarność.
  8. W sobotę 13 kwietnia o godz. 16.00 – nabożeństwo pokutne z rachunkiem sumienia i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz pierwsza spowiedź dla dzieci przed I Komunią Świętą z (dzieci przynoszą świece).
  9. W sobotę o 17.30 – Różaniec Fatimski, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”