1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu – Dzień Modlitwy Postu i Solidarności z Misjonarzami. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na rzecz polskich misjonarzy Ad Gentes. Bóg zapłać za składane ofiary.
 2. We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ rano po (Mszy świętej) lub też o godz. 17.15. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 zapraszamy na GORZKIE ŻALE.
 3. W środę zapraszamy do pieszego pielgrzymowania z Chojnic do Zamartego. Początek o godz. 18.30 sprzed Kościoła MB Fatimskiej. O godz. 20.00 sprzed Bazyliki swoje pielgrzymowanie rozpoczną rowerzyści.
 4. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
 5. Na stoliku wyłożone są kartki z prośbą o przekazanie 1% od podatku dla Mikołajka z naszej parafii, który jest podopiecznym Parafialnego Caritasu.
 6. Na stoliku wyłożone są także tzw. skarbonki miłosierdzia, z których datki będą tym razem przeznaczone na pomoc Ukrainie. Podczas ostatniej zbiórki do puszek na pomoc dla uchodźców z Ukrainy zebraliśmy 4.100 zł.
 7. W sobotę, 19 marca, przypada uroczystość św. Józefa.
 8. W sobotę różaniec poprowadzi II Róża, a po wieczornej Mszy świętej całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 9. W przyszłą niedzielę 20 marca składka jest przeznaczona na WSD w Pelplinie.
 10. Od przyszłej niedzieli 20 marca do środy 23 marca w naszej parafii odbędą się rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je o Józef Grzywacz – redemptorysta z Tuchowa. Plan rekolekcji w gablocie.
 11. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Mirosław Pierszewski, lat 60, z ul. Bł. Armii.
 12. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”