1. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy Ad Gentes. Bóg zapłać za składane ofiary.
  2. 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Niezłomnych”. Przez lata starano się z historii naszego narodu wyrugować wszelkie przejawy pamięci o nich. Jednak ich miłość ojczyzny i ofiara życia zasługują nie tylko na naszą pamięć, ale też na pełną wdzięczności modlitwę.
  3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ rano po (Mszy świętej) lub o godz. 17.15. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 zapraszamy na GORZKIE ŻALE. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. W I czwartek miesiąca, 4 marca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  5. W I Piątek miesiąca, 5 marca, od 17.30 okazja do spowiedzi. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, odwiedziny chorych po domach z posługą sakramentalną, tylko na życzenie.
  6. W sobotę 27 lutego wraz z odpustem błogosławionego Daniela Brottier przeżywaliśmy Stację Jubileuszową rozpoczynającą świętowanie 100-lecia obecności naszego Zgromadzenia w Polsce. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tej uroczystości. Dziękujemy tym, którzy sprzątali kościół i przygotowali dekorację. Dziękujemy celebransom i służbie liturgicznej, dziękujemy panu organiście i wszystkim uczestnikom liturgii za wspólną modlitwę.
  7. Zachęcamy do zabierania skarbonek wielkopostnych Caritasu, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła.
  8. Już dziś informujemy, że od IV Niedzieli Wielkiego Postu, tj. w dniach 14-17 marca odbędą się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je o. Maciej Sierzputowski.
  9. W sobotę różaniec prowadzi VII Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”