1. Od dzisiejszej niedzieli do środy 8 marca w naszej parafii odbywają się rekolekcje wielkopostne, które prowadzi o. Józef Grzywacz – redemptorysta z Tuchowa. W czasie rekolekcji Msze Święte wg normalnego porządku. Składka zbierana w poniedziałek, wtorek i środę przeznaczona jest dla o. rekolekcjonisty. Wtorek podczas rekolekcji będzie dniem pokutnym. Dlatego po porannej Mszy Świętej i po południu od 17.00 – okazja do spowiedzi. We wtorek o godz. 19.00 przewidziane jest spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Na to spotkanie przyjdą obydwie grupy.
  2. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu – Dzień Modlitwy Postu i Solidarności z Misjonarzami. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na rzecz polskich misjonarzy Ad Gentes. Bóg zapłać za składane ofiary.
  3. W środę 8 marca w Diecezji Pelplińskiej obchodzimy święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Pelplinie. Msze święte jak w co dzień.
  4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  5. We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ rano po (Mszy świętej) lub też o godz. 17.15. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 zapraszamy na GORZKIE ŻALE.
  6. Można odbierać kolejny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru.
  7. W bieżącym tygodniu, także w przyszłą niedzielę, są jeszcze wolne intencje Mszy Świętych.
  8. W sobotę różaniec odmawia VIII Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Helena Karnowska, lat 94, z ul. Bł. Armii.
  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”