1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na WSD w Pelplinie.
  2. Trwają Duszpasterskie odwiedziny rodzin (kolędy). Kolędujemy od godz. 16.00, a w soboty od godz. 12.00. Szczegółowy plan kolęd jest wywieszony w gablocie, można go też znaleźć na stronie internetowej parafii. Prosimy, aby w miarę możliwości przyjmować kolędę w pomieszczeniach, w których nie jest zbyt gorąco.
  3. Od środy 18 stycznia w Kościele rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”. W tym czasie modlitwę o jedność podejmują wszystkie Kościoły chrześcijańskie. Tydzień Ekumeniczny zakończy się 25 stycznia Świętem Nawrócenia Św. Pawła.
  4. W czwartek tym razem o godz. 8.00, ze względu na kolędy, – Różaniec Misyjny, a następnie Msza Święta, o godz. 8.30, w intencji Misji.
  5. W przyszłą niedzielę 22.01.2023 r. organizowana jest pielgrzymka do Gdańska, do kościoła św. Katarzyny z okazji 30. rocznicy uzdrowienia pani Nouhad za wstawiennictwem św. Szarbela. Koszt 50 zł. Więcej informacji na plakacie.
  6. W sobotę różaniec odmawia I Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Ryszard Kuklinski, lat 69, z ul. Pomorskiej
  8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”