1. W poniedziałek 4 września, o godz. 17.00, w Kościele p.w. Chrystusa Miłosiernego sprawowana będzie Msza Święta w intencji Ojczyzny i ofiar II Wojny Światowej pod przewodnictwem J. E. Ks. Bpa Arkadiusza Okroja.
  2. Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo sakramentalne w roku przyszłym, proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla narzeczonych oraz Spotkań dla narzeczonych, również jeżeli ślub jest zaplanowany na lato.
  3. W miniony piątek na spotkanie kandydatów do bierzmowania przyszły 2 osoby. Być może z powodu wakacyjnych wyjazdów. Dlatego w najbliższy piątek 8 września kandydaci do bierzmowania z klas VIII szkoły podstawowej zgromadzą się na wieczornej Mszy Świętej, a po Mszy świętej odbędzie się spotkanie organizacyjne. Obecność obowiązkowa.
  4. W przyszłą niedzielę 10 września, po Mszy św. o godz. 10.00 – spotkanie rodziców i dzieci, które w maju przyszłego roku przystąpią do I Komunii Świętej.
  5. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  6. Oficjalnie informujemy, że prezes ministrantów i ceremoniarz z naszej parafii Bartosz Rakowski z nowym rokiem akademickim rozpoczyna formację w WSD w Pelplinie. Życzymy mu sukcesów w nauce i prosimy o modlitwę w jego intencji.
  7. W zakrystii można odebrać kolejny numer „Pielgrzyma”.
  8. W sobotę różaniec prowadzi VII Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Teresa Toporek, lat. 73, z ul. Batalionów Chłopskich.
  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”