1. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na fundusz inwestycyjno-remontowy parafii.
  2. Decyzją Ks. Biskupa Diecezjalnego osoby, które rozpoczęły w roku 2019 przygotowania do sakramentu bierzmowania, przyjmą ten sakrament, nie w roku 2021, ale w 2022. Ponadto w roku szkolnym 2020/2021 nie rozpoczynamy przygotowania nowych grup kandydatów do bierzmowania.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 – spotkanie rodziców i dzieci, które w maju przyszłego roku przystąpią do I Komunii Świętej.
  4. W poniedziałek, 21 września, obchodzimy święto Świętego Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Przez jego pośrednictwo módlmy się abyśmy jak on, umieli pozostawić wszystko by pójść za Jezusem.
  5. W czwartek, 24 września, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  6. W sobotę różaniec odmawia I Róża. Po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Można odebrać kolejny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru.
  8. Obradująca w minionym tygodniu, w domu prowincjalnym w Bydgoszczy, XVI Kapituła Prowincjalna naszego Zgromadzenia, dokonała wyboru nowego Prowincjała. Został nim ponownie o. Marek Myśliński.
  9. W piątek odszedł do Pana śp. Feliks Lewiński, lat 86. Pogrzeb odbędzie się w środę 23 września o godz. 10.30.
  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”