1. Dzisiaj przypada 313 rocznica śmierci naszego założyciela, Sługi Bożego Klaudiusza Poullart des Places. Módlmy się o jego beatyfikację a przez jego wstawiennictwo wypraszajmy potrzebne łaski.
  2. Przez cały październik codziennie o godz. 17.15 w naszym kościele odbywają się Nabożeństwa Różańcowe.
  3. W I czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji po-wołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Podczas adoracji możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty.
  4. W czwartek na różaniec o 17.15 przyjdą kandydaci do bierzmowania z klas ósmych, którzy po wieczornej Mszy Świętej złożą wypełnione deklaracje i odbiorą tzw. Indeksy.
  5. W I piątek 7 października od godz. 8.30 odwiedziny chorych po domach z posługą sakramentalną. Od godz. 17.30 okazja do spowiedzi.
  6. W piątek obchodzimy też wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Na różaniec i Mszę Świętą przyjdą dzieci pierwszokomunijne. Na zakończenie Mszy Świętej błogosławieństwo różańców.
  7. W zakrystii można odebrać kolejny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru.
  8. Są do nabycia ścienne kalendarze diecezjalne wydane przez „Bernardinum” w cenie: duży spiralny – 10 zł., mały – 5 zł., składany trójdzielny – 10 zł.
  9. Można rezerwować intencje Mszy Świętych na rok 2023. W miarę możliwości prosimy aby rezerwacji dokonywać w godzinach urzędowania biura parafialnego lub w dni powszednie w zakrystii.
  10. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  11. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”