1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. Biorąc w te dni do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki, prośmy Jej Syna o potrzebne łaski. Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.
 2. Dziś zbiórka ofiar do puszek na rzecz Stolicy Apostolskiej
 3. W poniedziałek 5 października w liturgii wspominamy Św. Siostrę Faustynę Kowalską – Apostołkę Bożego Miłosierdzia.
 4. W środę, 7 października, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
 5. W czwartek, 8 października, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
 6. W sobotę po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 7. Można odebrać kolejny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru
 8. W niedzielę 11 października odbędzie się w naszej parafii, przełożona z 16 marca, kanoniczna wizytacja duszpasterska. Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. bpa Arkadiusza Okroja będzie sprawowana o godz. 18.00. Zapraszamy do licznego udziału i prosimy o modlitwę w intencji parafii.
 9. Tego dnia będziemy przeżywali też kolejny Dzień Papieski pod hasłem:
  Totus Tuus”. Swoimi ofiarami możemy wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 10. Parafia Ścięcia Św. Jana Chrzciciela organizuje 10 października pielgrzymką maturzystów na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie.
 11. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb naszego parafianina śp. Jana Sikorskiego, lat 87, z ul. Łąkowej.
 12. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”