1. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej, rozważając tajemnice z życia Jezusa i Maryi. Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj w naszej parafii, odbywa się kanoniczna wizytacja duszpasterska. Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. bpa Arkadiusza Okroja będzie sprawowana o godz. 18.00.
  3. Dziś także  przeżywamy też kolejny Dzień Papieski pod hasłem:„Totus Tuus”. Swoimi ofiarami do puszek możemy wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  4. W środę, 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy nauczycieli i wychowawców naszą życzliwością i gorącą modlitwą.
  5. W czwartek, 15 października, przypada liturgiczne wspomnienie Świętej Teresy od Jezusa. Od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  6. W sobotę po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  7. Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy za zmarłych oraz refleksji nad tajemnicą śmierci. Wypominki za zmarłych można składać w biurze parafialnym lub w zakrystii.
  8. W związku z sytuacją epidemiologiczną i zwiększaniem się ilości zachorowań na Covid 19, zakrywanie ust i nosa obowiązuje także w terenie otwartym. Tym bardziej przypominamy o obowiązku używania maseczek w kościele.
  9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”