1. Dziś obchodzimy 23. Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II. Cywilizacja życia”. Po Mszach Świętych zbiórka na fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 2. Z okazji dnia papieskiego zapraszamy dzisiaj o godz. 17.00 do Bazyliki na koncert zespołu „3+1” pt. „Miłosierdzie Boże na wieki wychwalać będę”. W repertuarze utwory o Bożym miłosierdziu oparte na fragmentach z Dzienniczka św. Faustyny.
 3. Codziennie o godz. 17.15 – Nabożeństwa Różańcowe.
 4. Siostry Franciszkanki z ul. Wysokiej zapraszają w poniedziałek 16 października o godz. 16.00 do kaplicy NSPJ (w starym szpitalu) na różaniec i Mszę świętą o rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego s. Adelgund Tumińskiej.
 5. W czwartek, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz.: 17.15 różaniec i następnie wieczorna Msza Święta w intencji misji.
 6. W sobotę po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. W przyszłą niedzielę, 22 października rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Składka przeznaczona jest na cele misyjne.
 8. Także w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w Chojnickim Centrum Kultury będzie wyświetlany film pt.: „Ulmowie błogosławiona rodzina”.
 9. Można rezerwować intencje Mszy Świętych na rok 2024. W miarę możliwości prosimy aby rezerwacji dokonywać w godzinach urzędowania biura parafialnego, a w zakrystii – w dni powszednie.
 10. Są do nabycia ścienne kalendarze diecezjalne wydane przez „Bernardinum” w cenie: duży spiralny – 12 zł., mały – 6,50 zł., składany trójdzielny – 12 zł.
 11. Wypominki za zmarłych można składać w biurze parafialnym lub w zakrystii.
 12. Wolontariusze z Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum rozprowadzają dziś, 22, oraz 29 października znicze, z których dochód przeznaczony będzie na funkcjonowanie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Hospicjum Aniołowo. W imieniu Pacjentów dziękujemy za każdą formę wsparcia.
 13. Można odbierać kolejny numer Pielgrzyma.
 14. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przy-jaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”