1. Dzisiejsza niedziela, zwana misyjną, rozpoczyna Tydzień Misyjny pod hasłem: Misje sercem Kościoła. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele misyjne.
  2. Codziennie o godz. 17.15 – Nabożeństwa Różańcowe.
  3. W czwartek, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  4. W sobotę po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Można rezerwować intencje Mszy Świętych na rok 2024. W miarę możliwości prosimy aby rezerwacji dokonywać w godzinach urzędowania biura parafialnego, a w zakrystii – w dni powszednie.
  6. Są do nabycia ścienne kalendarze diecezjalne wydane przez „Bernardinum” w cenie: duży spiralny – 12 zł., mały – 6,50 zł.
  7. Wypominki za zmarłych można składać w biurze parafialnym lub w zakrystii.
  8. Wolontariusze z Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum, w ramach tzw. akcji znicz, rozprowadzają dziś i 29 października znicze, z których dochód przeznaczony będzie na funkcjonowanie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Hospicjum Aniołowo. W imieniu Pacjentów dziękujemy za każdą formę wsparcia.
  9. W przyszłą niedzielę, 29 października, składkę pragniemy przeznaczyć na prace remontowe w naszym domu zakonnym. Za wszelkie ofiary Bóg zapłać.
  10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: śp. Matylda Tabath, l. 82, z ul. Wojska Polskiego, śp. Krystyna Siemionkowicz, l. 80, z ul. K. Jagiellończyka i śp. Jadwiga Kula, l. 76, z ul. Królowej Jadwigi.
  11. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”