1. W III Niedzielę Adwentu rozpoczynają się kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.
 2. Dzisiaj, o godz. 17.30 Różaniec Fatimski.
 3. Dziś także wspominamy kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w 1981 r. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich ofiarach stanu wojennego.
 4. W poniedziałek 14. XII przypada 1 rocznica śmierci o. Władysława Budziaka.
 5. Można jeszcze nabyć świece w ramach akcji CARITAS POLSKA Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
 6. W zakrystii można się zaopatrzyć w wigilijne opłatki.
 7. Msze Święte Roratnie ku czci Matki Bożej są sprawowane w naszym kościele w dni powszednie Adwentu o godz. 6.00. Na roraty przynosimy świece, a dzieci lampiony.
 8. Pragniemy podziękować za odnowienie klęczników używanych w kościele.
 9. W czwartek, 17 grudnia, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz. 17.30 Różaniec misyjny, a następnie wieczorna Msza Święta, o godz. 18.00, w intencji Misji. W czwartek także przypada 84. rocznica urodzin papieża Franciszka. Polecajmy opatrzności Bożej naszego papieża i jego posługę Kościołowi.
 10. Ze względu na pandemię nie będzie specjalnej spowiedzi adwentowej z udziałem obcych kapłanów. Z sakramentu pokuty prosimy korzystać pół godziny przed Mszami świętymi.
 11. W zakrystii można odebrać nowy numer „Pielgrzyma”.
 12. W sobotę różaniec odmawia VI Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 13. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”