1. Przez cały maj nabożeństwa majowe będą sprawowane w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.
  2. Od 1 do 7 maja odbywa się w Polsce Tydzień Biblijny, który rozpoczyna się Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. Tematem tegorocznego Tygodnia są słowa „Posłani z darem pokoju Jezusa zmartwychwstałego”, które będą rozważane w wybranych fragmentach Ewangelii wg św. Łukasza.
  3. Próby liturgiczne dla dzieci pierwszokomunijnych w środę i czwartek o godz. 16:15.; sprzątanie kościoła w piątek po wieczornej Mszy Świętej; spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 16:00.
  4. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej (ok. 18:30) – spotkanie młodzieży, która 25 maja ma przyjąć Sakrament Bierzmowania.
  5. W zakrystii można odebrać kolejny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru.
  6. W I Piątek miesiąca, 6 maja, od godz. 8.30 odwiedzimy chorych po domach z posługą sakramentalną. O godz. 17.30 okazja do spowiedzi.
  7. W przyszłą niedzielę 8 maja, 17 dzieci z naszej parafii, podczas Mszy Świętej o godz. 10.00, przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo prosimy wiernych, by w tym dniu uczestniczyć w innych Mszach św., a o godz. 10.00 zostawić miejsce dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców i najbliższych. Dziękujemy za zrozumienie.
  8. W sobotę różaniec prowadzi VIII Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. Rycerze Kolumba zapraszają na film: „Święty Józef nasz duchowy ojciec” w niedzielę 1 maja o godz. 19:30 w parafii Matki Bożej królowej Polski.
  10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności Śp. Alex Niklas, z ul Wł. Jagiełły, żył zaledwie kilka godzin, ochrzczony w szpitalu przez kapelana.
  11. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”