1. Dzisiejszej niedzieli odbywa się zbiórka ofiar do puszek na cele charytatywne diecezji.
  2. Trzecią niedzielą Wielkanocy inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny pod hasłem: Powołani do Wspólnoty – KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele. Zachęcamy do indywidualnej lektury i medytacji Biblii.
  3. Siostry Franciszkanki zapraszają w poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 16.00 na różaniec i Mszę świętą o rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego s. Adelgund Tumińskiej do kaplicy NSPJ przy starym szpitalu.
  4. W czwartek, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz. 17.30 różaniec misyjny, a następnie Msza św. o godz. 18.00 w intencji Misji katolickich.
  5. Młodzież, drugiego roku formacji przystąpi w tym roku do Sakramentu Bierzmowania 17 maja o godz. 16.00. W najbliższy piątek 19 kwietnia zapraszamy tych kandydatów wraz z rodzicami na wieczorną Mszę Świętą o godz. 18.00. Po Mszy Świętej spotkanie.
  6. W sobotę różaniec prowadzi III Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Można odbierać kolejny numer Pielgrzyma.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności sp. Kazimierz Muszyński, lat 70, z ul. Goedtkego, śp. Michał Modrzejewski, lat 32, z Al. Brzozowej i śp. Stanisław Żygowski, lat 88, z ul. Sępoleńskiej.
  9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”