1. Trwamy w okresie pokuty i nawrócenia – dziś przypada już trzecia niedziela Wielkiego Postu. Usłyszeliśmy słowa Zbawiciela: Prawdziwi czciciele oddają cześć Bogu w Duchu i Prawdzie. Bóg daje nam czas na wydawanie owoców naszego nawrócenia. Nie marnujmy go.
  2. W poniedziałek 13 marca o godz. 17.30 Różaniec Fatimski.
  3. W czwartek 16 marca od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz. 17.30 – Różaniec Misyjny, a następnie wieczorna Msza Święta, o godz. 18.00, w intencji Misji.
  4. We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ rano po (Mszy świętej) lub też o godz. 17.15. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 zapraszamy na GORZKIE ŻALE.
  5. W związku z publikacjami dotyczącymi Metropolity Krakowskiego kard. Karola Wojtyły, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski wydał oświadczenie, w którym czytamy między innymi.: „Papieskie przepowiadanie i apostolskie wizyty Jana Pawła II, a także wysiłki dyplomatyczne przyczyniły się do wzrostu duchowego milionów ludzi na całym świecie, oraz do wyzwolenia Polski i innych państw spod sowieckiego komunizmu. (…) W tym świetle szokujące są próby zdyskredytowania jego osoby i dzieła podejmowane pod pozorem troski o prawdę i dobro. (…) Wzywam zatem wszystkich ludzi dobrej woli, by nie niszczyć wspólnego dobra, a do takiego należy niewątpliwie dziedzictwo Jana Pawła II. Polacy winni pamiętać o błogosławieństwie, jakie Opatrzność dała nam za sprawą tego Papieża.” Pełny tekst oświadczenia wywieszony jest w gablocie, znajdziemy go też na stronie Katolickiej Agencji Informacyjnej.
  6. W bieżącym tygodniu, są jeszcze wolne intencje Mszy Świętych.
  7. W sobotę różaniec odmawia IX Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przy-jaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”