1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i wykonanie dekoracji przed odpustem ku czci patrona naszej parafii bł. Ojca Daniela Brottier. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie i wspólną modlitwę.
  2. W czwartek, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  3. W piątek, 8 marca, przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Pamiętajmy, nie tylko w tym dniu, o naszych babciach, mamach i wszystkich bliskich naszemu sercu kobietach. Wyraźmy im naszą życzliwość dobrym słowem, gestem i modlitwą.
  4. 8 marca, w Diecezji Pelplińskiej obchodzimy święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Pelplinie. Msze święte jak w co dzień.
  5. We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ rano po (Mszy świętej) lub też o godz. 17.15. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 zapraszamy na GORZKIE ŻALE.
  6. Od przyszłej niedzieli 10 marca, do środy 13 marca w naszej parafii odbędą się rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi ks. Sławomir Serkowski. Podczas rekolekcji Msze Święte będą sprawowane zgodnie tradycyjnym porządkiem. Rozważania będą nawiązywać do Tematu roku duszpasterskiego: „Uczestniczę we wspólnocie Kościoła.
  7. Można odbierać kolejny numer Pielgrzyma.
  8. W bieżącym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.
  9. W sobotę różaniec odmawia VIII Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”