1. W trzecią niedzielę roku liturgicznego przeżywamy Niedzielę Biblijną. Jesteśmy wezwani przez papieża Franciszka do wspólnego uwielbienia Ojca Niebieskiego za Słowo Boże, które od Niego pochodzi i jest obecne w Piśmie świętym Starego i Nowego Testamentu.
  2. Rozpoczynamy ostatni tydzień duszpasterskich odwiedzin rodzin. Kolędujemy od godz. 16.00, a w soboty od godz. 12.00. Szczegółowy plan kolęd jest wywieszony w gablocie, można go też znaleźć na stronie internetowej parafii. Prosimy, aby w miarę możliwości przyjmować kolędę w pomieszczeniach, w których nie jest zbyt gorąco.
  3. Trwa także Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”, który zakończy się 25 stycznia Świętem Nawrócenia Św. Pawła.
  4. W zakrystii można odbierać kolejny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru.
  5. W sobotę różaniec odmawia II Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Marian Werochowski, lat 60, z Al. Brzozowej.
  7. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”