1. Dzisiaj, w przedostatnią niedzielę października, rozpoczynamy w Kościele Ty-dzień Misyjny pod hasłem: Będziecie moimi świadkami.
  2. W dzisiejszą niedzielę w kościołach dekanatu chojnickiego, są rozprowadzane przez wolontariuszy znicze-cegiełki na rzecz hospicjum w cenie 5 zł.
  3. Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy za zmarłych oraz refleksji nad tajemnicą śmierci. Wypominki za zmarłych można składać w biurze parafialnym lub w zakrystii.
  4. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Podczas adoracji możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty.
  5. Kandydatów do bierzmowania z klas 8., jak i ubiegłoroczną grupę z klas 1. ponadpodstawowych zapraszamy na rekolekcje kerygmatyczne GPS. Tym razem odbędą się one w szkole w Lichnowach w piątek i sobotę: 28 i 29 października. UWAGA! Nastąpiła zmiana w stosunku do tego co było ogłoszone w ubiegłą niedzielę. W piątek zajęcia rekolekcyjne od godz. 15.00 – 17.30, natomiast w sobotę od godz. 9.00 – 15.00. Na rekolekcje zabieramy zeszyt i długopis, butelkę wody oraz zgodę rodziców na udział w rekolekcjach. W sobotę przewidziany jest posiłek, na który składamy się po 10 zł. Pobierając w zakrystii zgodę rodziców możemy też składać po 10 zł na posiłek. Obecność obowiązkowa!
  6. W sobotę po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Tadeusz Gąsecki, lat 72.
  8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”