1. Dzisiaj podczas Mszy świętej o godz. 10.00 odbędzie się poświęcenie różańców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  2. Przed nami ostatni tydzień różańcowy. Nabożeństwa różańcowe do soboty włącznie o godz. 17.30.
  3. W środę w liturgii czcimy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza.
  4. W czwartek, 29 października od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  5. W sobotę po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  6. Zbliża się listopad, czas szczególnej modlitwy za zmarłych oraz refleksji nad tajemnicą śmierci. Wypominki za zmarłych można składać w biurze parafialnym lub w zakrystii.
  7. W przyszłą niedzielę, 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. W tę uroczystość uwielbiamy Boga w Jego świętych – w tych, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i Jego przykazaniom. Dla nas są oni drogowskazami na drodze do wieczności.
  8. Przyjmujemy już intencje na rok 2021.
  9. W związku z sytuacją epidemiologiczną wprowadzono limity liczby osób w kościołach. Obecnie jedna osoba powinna przypadać na 7 m2 powierzchni, przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m. W naszym wypadku daje to liczbę 55 osób. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa. Bardzo prosimy o rozproszenie się po całym kościele, a nie skupianie się tylko w wybranych miejscach.
  10. Biskup diecezjalny potwierdził dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych  Mszach Świętych, dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji oraz osób, które czują obawę przed zarażeniem koronawirusem, której udzielił w dniu 29 maja 2020 r.
  11. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”