1. W niedzielę, poniedziałek i wtorek ostatnie nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15
 2. Dzisiejszą składkę pragniemy przeznaczyć na prace remontowe w naszym domu zakonnym. Za wszelkie ofiary Bóg zapłać.
 3. W środę 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Ta uroczystość przypomina nam o powszechnym powołaniu do świętości. Msze Święte w tym dniu wg porządku niedzielnego.
 4. W Uroczystość Wszystkich Świętych o godz. 11.30 wyruszy procesja z Bazyliki na cmentarz parafialny. O godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym odbędzie się Msza Św. z procesją żałobną. O godz. 14.00 odbędzie się procesja na cmentarzu komunalnym.
 5. W czwartek, 2 listopada, wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz.: 8.30 i 18.00. Począwszy od Dnia Zadusznego o godz. 17.15 różaniec z wypominkami za zmarłych aż do dnia wyczerpania się kartek z wypominkami.
 6. 2 listopada przypada także I czwartek miesiąca. Ze względu na Zaduszki i różaniec za zmarłych, tego dnia wyjątkowo nie będzie czwartkowej Adoracji.
 7. W I Piątek, 3 listopada, od godz. 8.30 odwiedziny chorych po domach z posługą sakramentalną. Od godz. 17.30 okazja do spowiedzi.
 8. Od 1 do 8 listopada można – zgodnie z nauką Kościoła – uzyskać Odpust Zupełny za zmarłych. Warunki są następujące: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie komunii świętej, nawiedzenie cmentarza, odmówienie Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga, modlitwa za zmarłych oraz dowolna modlitwa w intencjach polecanych przez Ojca Świętego.
 9. W sobotę po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 10. Są jeszcze do nabycia małe ścienne kalendarze diecezjalne wydane przez „Bernardinum” w cenie 6,50 zł.
 11. W zakrystii można odebrać kolejny numer „Pielgrzyma”.
 12. Jednorazowe wypominki za zmarłych można jeszcze składać w biurze parafialnym lub w zakrystii.
 13. Dziś jeszcze Wolontariusze z Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum rozprowadzają znicze nagrobne, z których dochód przeznaczony będzie na funkcjonowanie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Hospicjum Aniołowo.
 14. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”