1. W przyszłą niedzielę 12 listopada w Polsce obchodzimy dzień modlitwy i solidarności z Kościołem prześladowanym. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. W czwartek 9 października przypada święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie, która jest matką głową wszystkich kościołów. Msze święte jak w dni powszednie.
  3. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  4. W sobotę, 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 8.30.
  5. W sobotę różaniec prowadzi II Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Są jeszcze do nabycia małe ścienne kalendarze diecezjalne wydane przez „Bernardinum” w cenie 6,50 zł.
  7. Jednorazowe wypominki za zmarłych można jeszcze składać w biurze parafialnym lub w zakrystii. Różaniec za zmarłych o godz. 17.15, aż do dnia wyczerpania się kartek z wypominkami.
  8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności nasi parafianie: śp. Medard Kiedrowicz, lat 86, z ul. Kasprzaka i śp. Zygmunt Orłowski, lat 74, z ul. Bł. Armii.
  9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”