1. Dzisiaj obchodzimy XV Dzień Modlitwy i Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku chcemy objąć modlitwą i wsparciem chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Towarzyszy nam hasło: „To jest zawsze nasz dom”. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek.
  2. W poniedziałek o godz. 17.30 – Różaniec Fatimski.
  3. W środę o godz. 16.00 w kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa (stary szpital) rozpocznie się różaniec, a następnie będzie sprawowana Msza święta w intencji rozpoczęcia procesu beatyfikacyjnego s. Adelgund Tumińskiej.
  4. W środę kolejna pielgrzymka z Chojnic do Zamartego w intencji powołań do sakramentalnych małżeństw i rodzicielstwa, oraz kapłaństwa, życia zakonnego, konsekrowanego i misyjnego. Pielgrzymowanie rozpocznie się przy kościele Matki Boskiej Fatimskiej o godz.: 18.30.
  5. W czwartek, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz.: 17.15 różaniec misyjny i następnie wieczorna Msza Święta w intencji misji.
  6. W zakrystii można odbierać kolejny numer Pielgrzyma.
  7. W sobotę różaniec prowadzi III Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Są jeszcze do nabycia małe ścienne kalendarze diecezjalne wydane przez „Bernardinum” w cenie 6,50 zł.
  9. W przyszłą niedzielę składka jest przeznaczona na WSD w Pelplinie.
  10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności nasz parafianin: śp. Edmund Studziński, lat 87, z ul. Wojska Polskiego
  11. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”