1. W przyszłą niedzielę 13 listopada w Polsce obchodzimy dzień modlitwy i solidarności z Kościołem prześladowanym. Po Mszach Świętych zbiórka ofiar do puszek na rzecz Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Tym razem zbiórka przeznaczona jest na pomoc Ukrainie.
  2. Zbliżamy się do końca roku liturgicznego. Za dwa tygodnie, w niedzielę, 20 listopada, będziemy przeżywali uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszech-świata. Będzie to ostatnia niedziela przed Adwentem. Uroczystość ta jest jednocześnie świętem patronalnym naszej parafii. Sumie Odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył i Słowo Boże na wszystkich Mszach Świętych wygłosi o. Mirosław Zabrocki, były długoletni proboszcz parafii.
  3. W środę 9 października przypada święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie, która jest matką głową wszystkich kościołów. Msze święte jak w dni powszednie.
  4. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Podczas adoracji możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty.
  5. W piątek, 11 listopada, Święto Niepodległości. Pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 18.00. Informujemy, że biskup pelpliński Ryszard Kasyna udzielił tego dnia dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  6. Kandydaci do bierzmowania, którzy uczestniczyli w ubiegły Weekend w rekolekcjach kerygmatycznych a nie uiścili jeszcze opłaty za posiłek proszeni są o przynoszenie po 10 zł na ten cel.
  7. W sobotę różaniec odmawia III Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”