1. Dzisiaj, pod hasłem: „Przywrócić nadzieję” obchodzimy XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji trwa zbiórka ofiar do puszek na rzecz fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Tym razem pomoc zostanie przekazana na rzecz Republiki Środkowoafrykańskiej.
  2. W poniedziałek, 9 listopada świętujemy rocznicę poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Ma ona status katedry biskupa Rzymu. Jest więc, jak głosi napis nad wejściem do Bazyliki: „Matką i Głową wszystkich kościołów Miasta i Świata”.
  3. W środę, 11 listopada, Święto Niepodległości. Pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msza Święta w intencji Ojczyzny w środę o godz. 18.00.
  4. W czwartek, 12 listopada, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu
    w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  5. W piątek, 13 listopada, o godz. 17.30 Różaniec Fatimski w intencji zmarłych i żywych członków Żywego Różańca oraz ich rodzin.
  6. W sobotę  różaniec odmawia I Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  7. W związku z sytuacją epidemiologiczną w kościołach od 7 listopada do 29 listopada jedna osoba powinna przypadać na 15 m2 powierzchni. W naszym wypadku daje to liczbę 26 osób. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa. Bardzo prosimy o rozproszenie się po całym kościele, a nie skupianie się tylko w wybranych miejscach.
  8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”