1. Zbliżamy się do końca roku liturgicznego. W przyszłą niedzielę, 22 listopada, będziemy przeżywali uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela przed Adwentem. Uroczystość ta jest jednocześnie świętem patronalnym naszej parafii. Słowo Boże na Sumie Odpustowej o godz. 12.00 wygłosi o. Marek Reiwer CSSp. Tego dnia podczas wszystkich Mszy Świętych odmawiamy akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  2. W czwartek, 19 listopada, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz. 17.30 Różaniec misyjny, a następnie wieczorna Msza Święta, o godz. 18.00, w intencji Misji.
  3. W sobotę  różaniec odmawia II Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  4. Można odebrać kolejny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru.
  5. Można także nabyć kalendarze diecezjalne na rok 2021, wydane przez Wydawnictwo Bernardinum. Cena dużego kalendarza: 12 zł, małego: 7 zł.
  6. 11 listopada zmarł nasz parafianin śp. Paweł Kolasa, lat 86, z ul Prochowej. Pogrzeb odbył się w sobotę 14 listopada na cmentarzu komunalnym.
  7. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”