1. To już ostatnia niedziela roku liturgicznego. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata przypomina nam prawdę, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie. On jest naszym Pasterzem, Królem i Panem, w Nim wszystko trwa i odnajduje sens istnienia. Uroczystość ta jest jednocześnie świętem patronalnym naszej parafii. Zgodnie z zapowiedzią witamy o. Mirosława Zabrockiego i życzymy mu błogosławieństwa Bożego i mocy Ducha w dzisiejszej posłudze słowa.
  2. Po Mszy Świętej o godz. 12.00 odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  3. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Podczas adoracji możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty.
  4. W sobotę różaniec odmawia V Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Za tydzień, 27 listopada – w I Niedzielę Adwentu, na każdej Mszy Świętej pobłogosławimy opłatki wigilijne, którymi dzielić się będziemy, składając sobie życzenia podczas Wigilijnej Wieczerzy. Można będzie także już nabyć, rozprowadzane przez Caritas, Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  6. Serdecznie zapraszamy młodych ludzi naszej Diecezji w wieku od 18 do 35 lat, na Europejskie Spotkanie Młodych Taizé, które w tym roku odbędzie się w Rostocku: 28.12. 022 r. – 01.01.2023 r. Koszt przejazdu z ubezpieczeniem wynosi 500 zł + 70 €. Zapisy do końca listopada u ks. Dominika Roczniaka. Szczegóły na plakacie lub na stronie: https://www.taize.fr/pl_article4986.html.
  7. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”