1. To już ostatnia niedziela roku liturgicznego. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata przypomina nam prawdę, że wszystko ma swój początek i będzie miało swoje ukoronowanie w Chrystusie. On jest naszym Pasterzem, Królem i Panem, w Nim wszystko trwa i odnajduje sens istnienia. Uroczystość ta jest jednocześnie świętem patronalnym naszej parafii. Słowo Boże na Sumie Odpustowej o godz. 12.00, jak i na wszystkich Mszach Świętych tego dnia, głosi o. Marek Reiwer CSSp. Dzisiaj podczas wszystkich Mszy Świętych odmawiamy akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  2. W czwartek, 26 listopada, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  3. Za tydzień, w I Niedzielę Adwentu na każdej Mszy Świętej pobłogosławimy opłatki wigilijne, którymi dzielić się będziemy, składając sobie życzenia, podczas Wigilijnej Wieczerzy.
  4. W sobotę  różaniec odmawia III Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  5. Można jeszcze nabyć kalendarze diecezjalne na rok 2021, wydane przez Wydawnictwo Bernardinum. Cena dużego kalendarza: – 12 zł, małego: – 7 zł.
  6. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Teresa Meller, lat 86, z ul. Pomorskiej. Pogrzeb odbył się w sobotę 21 listopada.
  7. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”