1. Przez cały maj nabożeństwa majowe będą sprawowane w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.
  2. Dzisiaj 17 dzieci z naszej parafii, podczas Mszy Świętej o godz. 10.00, przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej. Bardzo prosimy wiernych, by uczestniczyć w innych Mszach św., a o godz. 10.00 zostawić miejsce dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców i najbliższych. Dziękujemy za zrozumienie.
  3. Dzieci, które dzisiejszej niedzieli przystępują do I Komunii Świętej, w ramach białego tygodnia, będą przychodziły na nabożeństwa majowe i wieczorne Msze Święte do czwartku włącznie. W czwartek odbiorą pierwszokomunijne pamiątki.
  4. Młodzież, która 25 maja przyjmie Sakrament Bierzmowania spotka się w tym tygodniu na próbach liturgicznych we wtorek i czwartek po wieczornych Mszach Świętych (ok. 18.30).
  5. Zapraszamy do nowenny w intencji naszej Ojczyzny przez wstawiennictwo Św. Andrzeja Boboli kapłana i męczennika, patrona Polski. Szczegóły na plakacie.
  6. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Chojnicach prowadzi rekrutację do I klasy. Szczegóły na stronie internetowej szkoły: www.katolik.chojnice.pl.
  7. W sobotę po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”