1. W Ewangelii czytamy, że Bóg posłał swojego Syna po to, by świat został przez Niego zbawiony. On czeka na nas każdego dnia by nas uwolnić od ciężaru grzechu i przytulić do swojego kochającego Serca.
 2. Od dzisiaj do środy 13 marca w naszej parafii odbywają się rekolekcje wielkopostne. Prowadzi ks. Sławomir Serkowski. Podczas rekolekcji Msze Święte będą sprawowane zgodnie tradycyjnym porządkiem.
 3. Składka zbierana w poniedziałek, wtorek i środę przeznaczona jest dla ks. rekolekcjonisty.
  • W poniedziałek na mszę św. o godz. 8.30 zapraszamy chorych i osoby w podeszłym wieku. W czasie tej mszy św. udzielony będzie sakrament namaszczenia chorych. Prosimy o pomoc osobom chorym i starszym w dotarciu do kościoła.
  • We wtorek o godz. 19.00 przewidziane jest spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Na to spotkanie przyjdą obydwie grupy.
 4. W najbliższą środę przypada 11. rocznica wyboru papieża Franciszka.
 5. W środę o 17.30 – Różaniec Fatimski
 6. W czwartek, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
 7. Siostry Franciszkanki serdecznie zapraszają w piątek 15 marca o godz. 16.00 na Mszę świętą i Drogę Krzyżową do kaplicy NSPJ w starym szpitalu w intencji beatyfikacji s. Adelgund Tumińskiej – męczennicy.
 8. We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ rano po (Mszy świętej) lub też o godz. 17.15. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 zapraszamy na GORZKIE ŻALE.
 9. W bieżącym tygodniu są jeszcze wolne intencje Mszy świętych.
 10. W sobotę różaniec odmawia IX Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Irmina Falkowska, lat 86, z ul. Prochowej.
 12. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”