1. Ponieważ w tym roku 19 marca przypada w niedzielę, dlatego w poniedziałek, 20 marca, Kościół będzie obchodził uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i opiekuna Pana Jezusa. Msze Święte wg porządku codziennego.
  2. W czwartek 23 marca od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ rano po (Mszy świętej) lub też o godz. 17.15. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 zapraszamy na GORZKIE ŻALE.
  4. Można odbierać kolejny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru.
  5. W piątek o godz. 20.00 w małym kościele parafii MBKP w Chojnicach rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Można wybrać jedną z dwóch tras – do Wiela (42 km) lub do Zamartego (23 km). Zapisy na Ekstremalną Drogę Krzyżową pod adresem: www.edk.org.pl.
  6. W sobotę w uroczystość Zwiastowania Pańskiego – którą obchodzimy jako Dzień Świętości Życia – odbędzie się XX Marsz dla Życia z możliwością Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Rozpocznie się on w dużym kościele parafii MBKP w Chojnicach o godz. 16.00, a zakończy się Mszą świętą w kościele gimnazjalnym o godz. 18.00. Osoby, które podejmą duchową adopcję proszone są o przyniesienie świec. Szczegóły na plakacie.
  7. W sobotę różaniec odmawia I Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Józef Szyca, lat 71, z ul. Jedności i śp. Henryk Łyżwa, lat 72, z ul. B. Chrobrego.
  9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”