1. Dzisiaj podczas Mszy świętej o godz. 10.00 odbędzie się poświęcenie książeczek dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Po Mszy Świętej krótkie spotkanie z rodzicami.
  2. „Paczka dla Ukrainy”, to ogólnopolska akcja Caritas. Paczka ma pomóc przetrwać jednej ukraińskiej rodzinie przez tydzień. W związku z powyższą akcją nasza parafia ma przygotować 5 takich paczek, czyli wypełnić specjalnie przygotowane kartony ściśle określonymi produktami (ich lista wywieszona jest w gablocie). Mamy na to czas do Niedzieli Palmowej. Prosimy drogich parafian o łaskawe włączenie się w zbiórkę tych produktów lub o składanie datków pieniężnych na ten cel. Można je składać na plebanii.
  3. W czwartek od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  4. Na stoliku wyłożone są tzw. skarbonki miłosierdzia, z których datki będą tym razem przeznaczone na pomoc Ukrainie.
  5. W sobotę różaniec poprowadzi IV Róża, a po wieczornej Mszy świętej całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  6. Firma Green Office Ecologic organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt między innymi.: komputery, drukarki, telefony, monitory, oraz sprzęt RTV AGD można składać w poniedziałek 28 marca na placu przy parafii MB Fatimskiej w godz.: 16.00 – 17.00.
  7. Przy ikonie Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest wystawiony koszyk do którego można wkładać prośby i podziękowania do Matki Bożej, które będą odczytane podczas nowenny.
  8. W sobotę 2 kwietnia 2022 r. zapraszamy na godz. 17:00 do kościoła gimnazjalnego w Chojnicach na koncert w wykonaniu: Akademickiego Chóru Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Wstęp wolny. Podczas koncertu będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz Ukrainy. Zapraszamy!
  9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Irena Giemza, lat 89, z ul. Kazimierza Jagiellończyka.
  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przy-jaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”