1. We wtorek kończą się DUSZPASTERSKIE ODWIEDZINY RODZIN (kolędy). Jeżeli ktoś był nieobecny, a pragnie przyjąć kapłana może to zgłosić w biurze parafialnym lub zakrystii w celu ustalenia terminu. Za życzliwe przyjmowanie nas w swoich domach i wszelkie ofiary – Bóg zapłać,.
 2. Dzisiaj w dekanacie chojnickim i także w naszej parafii podczas Mszy Św. o godz. 12.30 przyjmujemy Relikwie błogosławionej Rodziny Ulmów. Przez ich wstawiennictwo modlimy się o uświęcanie naszych rodzin.
 3. Od środy wracamy do sprawowania wieczornych Mszy Świętych o godz. 18.00.
 4. W I czwartek, 1 lutego, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
 5. W I Piątek, 2 lutego, od godz. 8.00 odwiedziny chorych po domach z posługą sakramentalną. Od godz. 17.30 okazja do spowiedzi. Tego dnia świętujemy Ofiarowanie Pańskie, dawnej nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte jak w dzień powszedni. Błogosławieństwo świec na rozpoczęcie każdej Mszy Św.
 6. W tym dniu także z ustanowienia św. Jana Pawła II obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W naszym zgromadzeniu przypada 172 rocznica narodzin dla Nieba o. Franciszka Libermanna. Kolekta tego dnia jest przeznaczona na zakony Klauzurowe.
 7. W sobotę od godz. 9.00 prosimy o pomoc w rozbieraniu choinek żłóbka
  i świątecznych dekoracji.
 8. W sobotę różaniec odmawia III Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja najświętszego Sakramentu.
 9. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Jan Weltrowski, lat 94, z ul. Błękitnej Armii.
 10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”