1. Zakończyliśmy duszpasterskie nawiedzanie rodzin parafii. Dziękujemy za gościnność, wspólną modlitwę i składane ofiary.
  2. Od poniedziałku 30 stycznia Msze święte będą sprawowane także wieczorem o godz. 18.00
  3. W I czwartek 2 lutego od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Podczas adoracji możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty. Tego dnia świętujemy Ofiarowanie Pańskie, dawnej nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte jak w dzień powszedni. Błogosławieństwo świec na rozpoczęcie każdej Mszy Świętej.
  4. W tym dniu także z ustanowienia św. Jana Pawła II obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W naszym zgromadzeniu przypada 171 rocznica narodzin dla Nieba o. Franciszka Libermanna. Kolekta tego dnia jest przeznaczona na zakony Klauzurowe.
  5. 3 lutego, w I Piątek miesiąca, od godz. 8.30 odwiedziny chorych po domach z posługą sakramentalną. Od godz. 17.30 okazja do spowiedzi. Przypominamy, że przy I Piątkach najważniejsza jest Komunia Święta wynagradzająca.
  6. W piątek od godz. 9.00 prosimy o pomoc w rozbieraniu choinek żłóbka i świątecznych dekoracji.
  7. W przyszłą niedzielę na zakończenie Mszy Świętej o godz. 10.00 Błogosławieństwo świec dla dzieci pierwszokomunijnych.
  8. W sobotę różaniec odmawia III Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”