1. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji. Zebraliśmy 1240 zł. Za ofiary Bóg zapłać.
  2. We wtorek 2 lutego świętujemy Ofiarowanie Pańskie, dawnej nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Prosimy o przyniesienie świec, które pobłogosławimy na rozpoczęcie każdej Mszy Świętej. Ich blask ma wskazywać na Pana Jezusa – światłość na oświecenie pogan. Msze święte tego dnia o godz. 8.30 i 18.00. Kolekta z tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
  3. W I czwartek 4 lutego, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  4. W I Piątek miesiąca, 5 lutego, od 17.30 okazja do spowiedzi. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne, odwiedziny chorych po domach z posługą sakramentalną, tylko na życzenie.
  5. W sobotę różaniec prowadzi IV Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  6. Zgodnie z zarządzeniem naszego Biskupa w przyszłą niedzielę 7 lutego, we wszystkich kościołach diecezji, odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na rzecz odbudowy zabytkowego kościoła w Kasparusie w Dekanacie Skórzeckim, który spłonął w nocy z 30 na 31 grudnia 2020 r.
  7. W środę 3 lutego prosimy chętnych o pomoc w rozbieraniu choinek i żłóbka po rannej Mszy Świętej.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Irena Golla, lat 61, z ulicy Sobierajczyka.
  9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”