1. Dzisiaj w czasie Mszy Świętej o godz. 12.00, zawierzenie rodzin opiece św. Józefa. Kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby WSD w Pelplinie.
  2. Od piątej niedzieli Wielkiego Postu, okres ten nabiera charakteru pasyjnego. Dlatego od dziś w kościele zasłaniamy krzyże i skupiamy się na rozważaniu Męki Pańskiej.
  3. Za tydzień Niedziela Palmowa przypominająca wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy na Święto Paschy. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. W Niedzielę Palmową Parafialna Caritas będzie rozprowadzać palmy. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na potrzebujących z naszej parafii.
  4. W piątek zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ rano po (Mszy świętej) lub o godz. 17.15. W Niedzielę Palmową o godz. 17.15 ostatnie GORZKIE ŻALE.
  5. W czwartek 25 marca, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  6. W czwartek 25 marca – dokładnie dziewięć miesięcy przed Bożym Narodzeniem – obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  7. W zakrystii można odebrać kolejny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru.
  8. Można nabyć książeczkę „W sercu Ojca” zawierającą rozmaite modlitwy do świętego Józefa, które mogą być pomocne w przeżywaniu aktualnie trwającego Roku Świętego Józefa. Są to: litanie, koronki, akty oddania oraz prośby w różnych potrzebach. Cena 8 zł.
  9. W związku ze zwiększającą się liczbą zachorowań na Covid-19 i nakładanymi restrykcjami, w niedzielę 28 marca po Mszy Św. o godz. 10.00 – spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych …
  10. W sobotę różaniec prowadzi IX Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  11. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”