1. Dzisiaj na zakończenie Mszy Świętej o godz. 10.00 Błogosławieństwo świec i książeczek dla dzieci pierwszokomunijnych.
  2. W czwartek 9 lutego od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  3. Można odbierać kolejny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru.
  4. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w rozbieraniu choinek, żłóbka i świątecznych dekoracji oraz sprzątaniu kościoła.
  5. W sobotę, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes. Tego dnia obchodzimy także Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele podczas Mszy Św. o godz. 8.30 będziemy modlić się w intencji wszystkich chorych i cierpiących oraz udzielać Sakramentu Namaszczenia Chorych. Bardzo prosimy by pomóc chorym, niepełnosprawnym i seniorom w dotarciu do świątyni.
  6. Caritas prosi o przekazywanie 1% z podatku na chorego Mikołajka z naszej parafii. Ulotki wyłożone są na stoliku.
  7. W sobotę różaniec odmawia IV Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”