1. Nabożeństwa majowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.
  2. W najbliższą środę 25 maja o godz. 16.00. J. E. Ks. Bp. Ryszard Kasyna udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Młodzież ta spotka się na ostatniej próbie w poniedziałek 23 maja po wieczornej Mszy Świętej (ok. 18.30).
  3. W czwartek, 26 maja, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Tego dnia obchodzimy także Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwie o naszych mamach zarówno żyjących, jak i tych, które odeszły do wieczności.
  4. Od piątku w łączności z Nabożeństwem Majowym odmawiamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Wraz z Maryją i Apostołami chcemy trwać na modlitwie, w oczekiwaniu na spełnienie się Jezusowej obietnicy zesłania Ducha Świętego.
  5. W przyszłą Niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która kończy 40-dniowy okres ukazywania się Jezusa Zmartwychwstałego Apostołom. Po Wniebowstąpieniu Jezus pozostaje z nami w swoim Słowie i w sakramentach.
  6. Chętnych chłopców, którzy chcą służyć Bogu i zostać ministrantami zapraszamy do kontaktu z opiekunem służby liturgicznej Bartkiem Rakowskim w zakrystii, bądź telefonicznie pod numerem. 661052718
  7. W sobotę po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przy-jaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”