1. W przyszłą niedzielę 12 maja w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 trzydzieścioro dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Bardzo prosimy wiernych, by w tym dniu uczestniczyć w innych Mszach św., a o godz. 10.00 zostawić miejsce dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. oraz ich rodziców i najbliższych. Dziękujemy za zrozumienie.
  2. Przez cały maj nabożeństwa ku czci Matki Bożej codziennie o godz. 17.30.
  3. W czwartek, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  4. Od piątku w łączności z Nabożeństwem Majowym odmawiamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Wraz z Maryją i Apostołami chcemy trwać na modlitwie, w oczekiwaniu na spełnienie się Jezusowej obietnicy Zesłania Ducha Świętego.
  5. Najbliższa próba liturgiczna dla dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek 6 maja po wieczornej Mszy Świętej, o godz. 18.30.; sprzątanie kościoła w piątek 10 maja po wieczornej Mszy Świętej; spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę 11 maja o godz. 15:30.
  6. Najbliższa próba dla mających przystąpić do Sakramentu Bierzmowania w środę 8 maja po wieczornej Mszy Świętej.
  7. W sobotę po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”