1. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 10.00 nastąpi błogosławieństwo świec dla dzieci pierwszokomunijnych.
  2. We wtorek, 13 lutego, o godz. 17.30 – Różaniec Fatimski.
  3. 14 lutego przypada ŚRODA POPIELCOWA. Rozpoczynając WIELKI POST posypujemy nasze głowy popiołem na znak pokuty. Katolików, którzy ukończyli 14 rok życia, obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Natomiast od 18 do 60 r. życia, obowiązuje także post ilościowy (ścisły), polegający na powstrzymaniu się od potraw mięsnych i ograniczeniu ilości posiłków do trzech (w tym jeden do syta). Msze Święte w Środę Popielcową o godz. 8.30, 16.00 i 18.00.
  4. Przewodniczący KEP i Caritas Polska proszą o zorganizowanie ogólnopolskiej zbiórki pieniężnej na pomoc Ukrainie. Odpowiadając na ten apel biskup pelpliński Ryszard Kasyna zaleca zorganizowanie zbiórki do puszek we wszystkich parafiach naszej diecezji, w Środę Popielcową 14 lutego br.
  5. W czwartek, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz. 17.30 różaniec misyjny, a następnie Msza św. o godz. 18.00 w intencji Misji katolickich.
  6. We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ rano po (Mszy świętej) lub też o godz. 17.15. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 zapraszamy na GORZKIE ŻALE. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  7. W sobotę różaniec odmawia V Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja najświętszego Sakramentu.
  8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Józef Bobeńczyk, lat 66, z ul. Błękitnej Armii
  9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”