1. W minionych dniach Turcja i Syria zostały dotknięte bardzo poważnym w skutkach trzęsieniem ziemi. W duchu braterskiej solidarności na prośbę Księdza Biskupa dzisiaj odbywa zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych przez ten kataklizm.
  2. W poniedziałek 13 lutego o godz. 17.30 Różaniec Fatimski.
  3. We wtorek, 14 lutego, obchodzimy święto Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy. Żyli w IX wieku, pochodzili z miasta Saloniki w cesarstwie bizantyńskim.
  4. Tego samego dnia tradycja wspomina Świętego Walentego, kapłana i męczennika. Wspominany jest jako m.in. patron zakochanych.
  5. W środę, 16 lutego o godz. 18.00 w kościele gimnazjalnym będzie sprawowana Msza Święta w intencji Ojczyzny przez wstawiennictwo jej wielkiego Patrona i męczennika św. Andrzeja Boboli.
  6. W czwartek 16 lutego od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz. 17.30 – Różaniec Misyjny, a następnie wieczorna Msza Święta, o godz. 18.00, w intencji Misji.
  7. Caritas prosi o przekazywanie 1% z podatku na chorego Mikołajka z naszej parafii. Ulotki wyłożone są na stoliku.
  8. W sobotę różaniec odmawia V Róża a po wieczornej Mszy Świętej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Jan Foks, lat 73, z ul Chrobrego i śp. Elżbieta Żakowska, lat 70, z ul Kasprzaka.
  10. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”