1. Zgodnie z wolą Biskupa Diecezjalnego dzisiejsza składka przeznaczona jest na remont WSD w Pelplinie.
 2. Rozpoczynamy dzisiaj 54. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Niech modlitwa i pochylenie się nad tym problemem obudzą wrażliwość naszych serc i pomogą nam wytrwać w trzeźwości.
 3. 17 lutego przypada ŚRODA POPIELCOWA. Rozpoczynając WIELKI POST posypujemy nasze głowy popiołem na znak pokuty. Katolików, którzy ukończyli 14 rok życia, obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Natomiast od 18 do 60 roku życia, obowiązuje także post ilościowy (ścisły), polegający na powstrzymaniu się od potraw mięsnych i ograniczeniu ilości posiłków do trzech (w tym jeden do syta). Msze Święte w Środę Popielcową o godz. 8.30, 16.00 i 18.00.
 4. We wszystkie piątki Wielkiego Postu zapraszamy na DROGĘ KRZYŻOWĄ rano po (Mszy świętej) lub o godz. 17.15.  W niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15 zapraszamy na GORZKIE ŻALE. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 5. W czwartek 18 lutego, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu
  w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz. 17.30 Różaniec misyjny, a następnie wieczorna Msza Święta, o godz. 18.00, w intencji misji.
 6. W ramach świętowania stulecia obecności Zgromadzenia Ducha Świętego
  w Polsce, wraz z odpustem bł. O. Daniela Brottier będziemy przeżywali Stację Jubileuszową. Zapraszamy w sobotę 27 lutego o godz. 11.00 na Mszę Świętą odpustową i wspólne świętowanie 100-lecia obecności Zgromadzenia w Polsce.
 7. Caritas zachęca i prosi o przekazywanie 1% podatku ,w rozliczeniu za 2020 rok na Mikołajka, który jest podopiecznym parafialnego zespołu Caritas. Ulotki są wyłożone na stoliku.
 8. W sobotę różaniec prowadzi V Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”