1. W UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA – Msze Święte o godz.: 10.00, 12.00, 18.00. Nie będzie Mszy Św. o godz. 8.00.
  2. W sobotę 26 grudnia (Święto św. Szczepana męczennika) Msze Święte wg porządku niedzielnego tj. o godz.: 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. W drugi dzień świąt zbiórka ofiar do puszek na szkolnictwo katolickie diecezji i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. W niedzielę 27 grudnia czcimy Świętą Rodzinę z Nazaretu: Jezusa, Maryję i Józefa. Małżeństwa, które pragną tego dnia odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie proszone są o przyjście na Mszę Św. o godzinie 10.00.
  4. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy trudzili się nad świątecznym wystrojem naszej świątyni i uroczystą oprawą świąt. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i przygotowanie dekoracji, choinek i żłobka, za obsługę liturgiczną i oprawę muzyczną. Dziękujemy wszystkim  ofiarodawcom i dobrodziejom. Za okazane serce, i wszelkie zaangażowanie Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać i polecamy Wszystkich w naszych modlitwach Nowonarodzonemu Jezusowi przez wstawiennictwo Jego Niepokalanej Matki.
  5. Można odebrać kolejny świąteczno-noworoczny numer „Pielgrzyma”.
  6. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”