1. Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku rozpoczynamy w liturgii Okres Zwykły. Kolędy i pastorałki tradycyjnie śpiewamy do Święta Ofiarowania Pańskiego tj. do 2 lutego.
  2. W środę 13 stycznia, o godz. 17.30 Różaniec Fatimski, w intencji członków Żywego Różańca i ich rodzin.
  3. W czwartek 14 stycznia, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  4. W sobotę różaniec prowadzi I Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  5. W zakrystii można odebrać kolejny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru.
  6. W tym roku zamiast tradycyjnych wizyt duszpasterskich o godz. 18.00 sprawujemy Msze święte w intencjach mieszkańców poszczególnych ulic. W poniedziałek 11 stycznia zapraszamy mieszkańców: ul. Chrobrego, Jagiełły, Królowej Jadwigi; we wtorek 12 stycznia: ul. Mieszka I, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego; w środę 13 stycznia: ul. Batalionów Chłopskich, czynu Zbrojnego Kolejarzy; w czwartek 14 stycznia: ul. Wojska Polskiego, Jedności; w piątek 15 stycznia: ul. Pomorska, Zygmunta Augusta; w sobotę 16 stycznia: ul. Błękitnej Armii, Sępoleńska. Prosimy o przynoszenie wody, którą pobłogosławimy podczas liturgii. Po Mszy świętej będzie można zabrać tekst modlitwy kolędowej. Po powrocie do domu prosimy pokropić mieszkanie odmawiając modlitwę błogosławieństwa domu i śpiewając kolędy. Plan wywieszony jest w gablocie i na stronie www.duchacze-chojnice.pl.
  7. W minionym tygodniu zmarła śp. Maria Kuczkowska, lat 88, z ul. Pomorskiej.
  8. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”