1. „Zwycięzca śmierci, piekła i szatana, wychodzi z grobu dnia trzeciego z rana”. Pełni radości i nadziei, pozdrawiamy wszystkich słowami tej wielkanocnej pieśni. Drodzy Parafianie i Przyjaciele naszego Zgromadzenia! Z okazji Świąt Wielkanocnych przyjmijcie nasze życzenia: Niech Chrystus Pan udziela wam obficie radości Zmartwychwstania, niech obdarza pełnią nowego życia, którego On sam jest źródłem. Życzymy także, doświadczenia radości i pokoju serca, które są znakiem zwycięstwa Chrystusa nad grzechem, śmiercią i złym duchem.
 2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte według porządku świątecznego.
 3. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomagali przy budowie Grobu Pańskiego, złożyli ofiary na kwiaty, sprzątali kościół i w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy panu organiście, ministrantom, służbie liturgicznej. Za okazane serce i wszelkie dobro niech wam Bóg wynagrodzi.
 4. W czwartek, 21 kwietnia, od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. O godz. 17.30 – Różaniec Misyjny, a następnie wieczorna Msza Święta, o godz. 18.00, w intencji Misji.
 5. W najbliższy piątek ze względu na Oktawę Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. Młodzież, która rozpoczęła przygotowania do bierzmowania, jeszcze przed pandemią, przyjmie ten sakrament 25 maja o godz. 16.00. W piątek 22 kwietnia zapraszamy tych kandydatów wraz z rodzicami na godz. 18.30.
 7. W sobotę 23 kwietnia o godz. 16.00 – nabożeństwo pokutne z rachunkiem sumienia i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz pierwsza spowiedź dla dzieci przed I Komunią Świętą z (dzieci przynoszą świece).
 8. W sobotę różaniec prowadzi VI Róża, a po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 9. W II Niedzielę Wielkanocną, 14 kwietnia, przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Nowennę odmawiamy w łączności z wieczornymi Mszami świętymi.
 10. W zakrystii można odebrać kolejny, świąteczny numer „Pielgrzyma”, a na stoliku przy wyjściu jest wyłożonych kilka dodatkowych egzemplarzy tego numeru.
 11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Felicja Zalewska, lat 86, z ul. Wojska Polskiego.
 12. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przy-jaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”