1. Wiarę w Jednego Boga w Trzech Osobach – wyznajemy za każdym razem, kiedy pobożnie czynimy znak krzyża świętego. Niech zatem zawsze znak krzyża będzie wykonywany z tą właśnie świadomością.
  2. W najbliższy czwartek, 30 maja przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Będziemy dziękować Bogu za dar Eucharystii i prosić Chrystusa Eucharystycznego o błogosławieństwo i pokój dla całego świata. Msze Święte o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Po mszy Świętej o godz. 10.00 wyruszymy z procesją Eucharystyczną. Pójdziemy ulicami: Ducha Św. do Sępoleńskiej, dalej Pomorską, Czynu Zbrojnego Kolejarzy, K. Jagiellończyka i Błękitnej Armii. Zakończenie procesji nastąpi przy ul. Wojska Polskiego. Prosimy o sąsiedzką pomoc w przygotowaniu ołtarzy.
  3. W Boże Ciało o godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo majowe.
  4. Począwszy od soboty 1 czerwca o godz. 17.30 nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Przez oktawę Bożego Ciała (do piątku włącznie) w łączności z nabożeństwami majowymi i czerwcowymi procesje eucharystyczne dokoła kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę (1. niedziela czerwca) zbiórka ofiar do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  7. Można odbierać kolejny numer Pielgrzyma.
  8. W sobotę po wieczornej Mszy św. całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. Pomódlmy się za naszych bliskich zmarłych: rodziców, dziadków, krewnych, przyjaciół i darczyńców: „Dobry Jezu a nasz Panie …”